Këngëtarja e njohur, Fjolla Morina vazhdon të tërheqë vëmendjen e mediave rozë. Çdo postim i saj në rrjetet sociale kthehet menjëherë në lajm, shkruan Kosovarja.

Së fundmi, këngëtarja është shtruar në spital dhe ka ndarë  edhedisa pamje në Instastory, ku shihet me vajzën që i qëndron te koka.Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me Fjollën, por ajo shfaqet e lodhur.

Ndryshe, këngëtarja u komentua prej disa javësh për ndarjen nga biznesmeni, Fisnik Syla dhe për nisjen e një romance të re.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here