Ajo është një nënë shumë e lumtur.

Genta Ismalji po vazhdon të ndaj fotot e binjakëve të saj në rrjetet sociale duke treguar dhe se sa shumë e lumtur është tanimë.

Genta dhe Usta u bënë prindër disa javë më parë dhe emocionet e këtij momenti i ndanë në Instagram me disa foto me binjakët.

Kaq të lumtur po shfaqen çifti duke i mbajtur në duar fëmijët e tyre.

Përkohësisht Genta është shkëputur nga muzika, duke ia dedikuar gjithë kohën e saj momentalisht dy fëmijëve të saj binjak.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here