“Gutnu qitni ju nasjen qa keni nermen”, menaxheri i Taynës thumbon Dafina Zeqirin (Video)

Dafina Zeqirit nuk i duhet edhe shumë kohë për të lansuar albumin e paralajmëruar.

Këngetarja dje ka zbuluar 14 këngët që do ti përfshijë në album, ku shumica janë bashkëpunime dhe ende të padëgjuara.lajmi.net. Ndërkohë po në të njëjtin drejtim është duke punuar edhe rep artistja, shoqja e dikurshme e saj Tayna.

Menaxheri i Taynas, Rinori ka treguar se albumi me 12 këngë po vjen. Ndërkoh nuk la pa thumbuar Dafinën duke shkruar “ gutnu qitni ju najsen qka keni nermen”.

 

Kujtojmë se Dafina dhe Tayna dikur ishin shoqe shumë të mira madje edhe kishin bashkëpunuar duke sjellë këngën “Byebye”, që mori 65 milion klikime në youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *