Një vjedhje e rëndë është raportuar të ketë ndodhur dje në fshatin Lubizhdë të Prizrenit.

Ankuesja femër kosovare ka raportuar se person/a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë shtëpisë së saj dhe nga aty kanë vjedhur  para të gatshme, stoli ari , mjete  pune si dhe disa sende tjera.

Rasti në procedurë hetimore.

Detaje tjera nuk janë dhënë nga Policia.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here