Halle Berry merr vëmendje me fizikun në veshje sportive (Foto)

Aktorja e njohur ka postuar fotografi joshëse në rrjete sociale.

Halle Berry nuk pushon së na habituri. Ajo është një nga femrat më të bukura në botë dhe jo vetëm që është mahnitëse, por është tejet e talentuar dhe gazmore.

Halle Berry së fundmi ka postuar një imazh në profilin e Instagramit ku shihet e veshur në rroba sportive të cilat i theksojnë asaj fizikun e stërvitur teksa mahnit me dukjen tërheqëse.

Nëpërmjet fotografisë ajo nxiti ndjekësit e saj që të marrin pjesë në aktivitete fizike të cilat do t`i ndihmojnë ata të arrijnë qëllimet e tyre që kanë në palestër.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *