Tayna është ndër këngëtaret më të përfolura në showbiz.

Por lidhjet familjare asnjëher nuk i ka diskutuar nëpër intervista, ndoshta për shkak se ka qenë e koncentruar në ndërtimin e karrierës së saj, shkruan InfoKosova.

Bafte Shala është vajza e axhës së Doruntinës ajo është e angazhuar poashtu tash e një kohë në muzik dhe së fundi ka hedhur në treg këngën e saj më të re te titulluar ‘Bebushe’.

Përpos talentit për këndim ajo qenka një yll i vërtet dhe kaq tërheqëse.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here