Këngëtarja e njohur, Dafina Zeqiri është mjaft aktive në skenën muzikore.

Ajo ka filluar me mbajtjen e koncerteve nëpër vende të ndryshme si brenda dhe jashtë shtetit.

Edhe incidentet janë të shumta sikurse kemi parë shpesh tu ndodhë artistëve.

Mbrëmjen e djeshme Dafinës i ka ndodhur një e papritur pasi menjëherë pas koncertit ka thyer dhëmbin. Këtë e ka bërë me dije vetë ajo duke postuar disa foto në Instastory duke treguar dhëmbin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here