Të gjithë sytë ishin te Irina Shayk teksa ajo shkoi për të notuar me kolegen e saj supermodelen Stella Maxwell dhe një grup miqsh, ndërsa po shijonin një muzg të bukur së bashku në fund të një dite tjetër me diell në Ibiza, Spanjë të premten pasdite.

Pasi u zhyt në ujin e bruztë, vajza 36-vjeçare me veshje banje të “Sports Illustrated” u ngjit në një shkallë dhe pozoi për disa fotografi solo me flokë të lagur, shkruan DailyMail.

Maxwell, e cila u bë një modele e “Victoria’s Secret” në vitin 2015 dhe është fytyra e markës së kozmetikës “Max Factor”, bëri një paraqitje të shkurtër të mesit të saj të tonifikuar me një palë pantallona të shkurtra.

Ndërsa ishte në oqean, Shayk, e cila po shijonte një kohë të rrallë larg vajzës së saj pesëvjeçare Lea, u duk se po përjetonte një ‘shpërthim’ teksa ajo shkëmbente një të qeshur me miqtë e saj.

Në një moment, ajo madje mori një përqafim nga një mike e veshur me bikini, e cila i mbante këmbët teksa qëndronte pezull mbi det në një shëtitore.

E mbushur me gëzim, ish-e dashura e reperit Kanye West ngriti duart lart si ngazëllim dhe shfaqi buzëqeshjen e saj të ndritshme.

Grupi dukej se po e shfrytëzonte sa më shumë kohën e tyre në parajsën e plazhit teksa përziheshin dhe pinin pije alkoolike.

Më vonë, Shayk u pa duke pirë një pije nën një ombrellë ndërsa bisedonte me miqtë e saj.

Të shtunën në mëngjes, mbretëresha e pasarelave publikoi një sërë pozash rrëqethëse në të njëjtat dy pjesë teksa pozoi në gjunjë për një të improvizuar në një shëtitje.

Teksa ajo shijonte motin e lavdishëm, modelja tronditi të pranishmit e veshur me një fund të shkurtër, ku theksonte linjat e saj të trupit.

Në anën e majtë të imazhit, dy gota martini mund të shihen në gjatësinë e një krahu të bukuroshes, e cila fitoi famë ndërkombëtare në vitin 2007 si fytyra e markës së të brendshmeve “Intimissi”.

Në më pak se një orë, ajo mblodhi më shumë se 83,549 pëlqime dhe 389 komente, në një fotografi të publikuar në Instagram.

Në fillim të këtij viti, gjatë një interviste për “British Vogue”, Irina foli për fillimin në industrinë e modelingut në moshë të re dhe se shkoi në Paris për të modeluar kur ishte 19-vjeçare.

“Ishte një apartament me tetë modele që ndanin dy banja”, shpjegoi ajo.

Ndonëse nuk fitonte shumë para dhe disa ditë nuk kishte mundësi të hante, Irina shtoi: “Por, e dini, ishte koha më e bukur që kam kaluar ndonjëherë”.

Ajo gjithashtu tregoi se i qëndroi besnike asaj që ishte dhe nuk ndoqi standardet e shoqërisë për të humbur shumë peshë për të qenë modele.

“Nuk ndjeva presion për të humbur kilogramë dhe për të ngjyrosur flokët dhe gjithmonë, ende tani, i qëndroj asaj. Mendoj se industria po ndryshon për mirë”, tha modelja e markës “Burberry”.

Modelja foli edhe për lidhjen e saj me aktorin Bradley Cooper.

Të dy filluan të takoheshin në vitin 2015 dhe vajza e tyre, Lea, lindi dy vjet më vonë në vitin 2017. Në vitin 2019, Irina dhe Bradley u ndanë.

Megjithatë, ish-çifti ende qëndrojnë në kontakt për të qenë prindër të mirë për vajzën e tyre.

“Jeta pas Bradleyt është padyshim reflektuese dhe mendoj se në të gjitha marrëdhëniet e mira ju sjellni më të mirën dhe më të keqen tuaj, kjo është thjesht natyra e një qenieje njerëzore”, tha ajo për revistën.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here