Ish bashkëshortja e Blerim Xhemailit pozon nudo në plazh

Eriona Sylejmani ka marrë vëmendjen e ndjekësve të saj me paraqitjen e radhës.

Ajo ka publikuar fotografi provokuese duke ekspozuar linjat trupore. Eriona Sylejmani, ka publikuar fotografi e zhveshur nga plazhi duke mbuluar asetet e saj me duar.lajmi.net. Komentet dhe pëlqimet e shumta nuk i munguan nga numri i madh i ndjekësve në llogarinë e saj në Instagram.

Ndryshe, ish gruaja e futbollistit shpeshherë publikon imazhe provokuese në rrjete sociale duke venë në pah figurën e saj trupore.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *