Ish i dashuri i Baby G dhe mik i ngushtë me Stresin, Lim Hoti shpallet në kërkim për vrasje


Policia e Tiranës ka shpallur në kërkim ish të dashurin e këngëtares shqiptare Baby G.

Blerim Hori i njohur ndryshe si Lim Hoti pasi akuzohet për moskallëzimin e vrasjes së Mehmet Qemës. Hoti është njëkohësisht edhe mik i ngushtë i Stresit. Gjithashtu në vendin e ngjarjes ishte edhe Erlin Peka, i cili është shpallur në kërkim.

Raportohet se viktima Mehmet Qema njihej edhe me nofkën “tallman” ose “hasjanali” dhe vetëm disa ditë më parë kishte ardhur nga Londra./albeu/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *