Jehona Dreshaj e tepron, zbulon pjesën intime në fustan të hapur (Foto)

Jehona Dreshaj ka marrë vëmendje.

Modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Amerikë bashkë me motrën e saj ka sjellë disa foto tejet provokuese.lajmi.net. Jehona është shfaq veshur me fustanin e kuq të cilin Afërdita e kishte veshur ditë më parë.

Ajo mori jashtëzakonisht vëmendje për arsye se fustani hapur ia zbuloi edhe pjesën intime.

Kujtojmë se ishte Afërdita vajza e parë e familjes Dreshaj që ndoqi modelimin për ta tërhequr pas vetës edhe motrën Jehonën.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *