Serali “Më Fal”, vazhdon që edhe më tutje të transmetohet në ekranet televizive shqiptare.

Ani pse ka kohë të gjatë që është në transmetim, ai vazhdon të jetë shumë i pëlqyer nga një audencë e madhe, shkruan ORAinfo.

E njëra nga personazhet më të dashura për pulikun, ishte “Gyneshi” vajza e Feridës dhe Gjynejtit.

Që nga koha e xhirimeve të serialit ka kaluar vite, dhe sot Gyneshi është një adoleshente.

Ja sa shumë është rritur ajo.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here