Modelja Beniada Nishani ka kohë që nuk ka shpërndarë imazhe të cilat i zbulojnë asaj linat trupore.

Mirëpo, së fundmi, në llogarinë e saj në Instagram ka shpërndarë dy imazhe në bekini, shkruan”Kosovarja”.


Modelja kishte venë në fokus të pasmet e saj, duke treguar edhe trupin e saj nga mbrapa, ku dukej mreslënëse. Bukuroshja bionde e cila ndiqet nga më shumë se 410 mijë ndjkës mori komente dhe pëlqme të shumta në Instagram.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here