Ana, quhet vajza e vetme e këngëtares Soni Malaj dhe balerinit nga Italia, Mirko Luccarelli.

Ajo erdhi në jetë në vitin 2012, shkruan InfoKosova.

Edhe pse sot, Ana është 10 vjeçe, Soni u kujdes që hermetikisht mos të bëjë publike portretin e saj.

Përgjatë këtyre 10 viteve, Soni asnjëherë nuk publikoj fotografi me të.

Lidhur me këtë ngjarje këngëtarja ka folur në emisionin “ A Live Night” në Top Channel.

Ajo madje tregoj se për këtë vendim ka qene ish bashkëshorti ai i cili i ka thënë të mos ekspozoj vajzën në rrjete sociale./InfoKosova/

Shiko videon nga minuta 54:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here