Donjeta Kasumi, e njohur si Kallashi vazhdon të jetë në qendër të mediave online dhe jo vetëm, pavarësisht se kohëve të fundit është distancuar nga muzika.

Ajo së fundmi duket se është ‘nevrikosur’ me thashethemet, edhe pse ka reaguar duke qeshur, shkruan Kosovarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here