Valltarja e njohur, Kallashi, si duket ka marr një vendim mjaft serioz.

Ajo do të zhvendoset në ShBA për të jetuar për disa kohë.

Këtë e bënë të ditur burime për “Prive”, ndërkohë bëjnë me dije se planet e saj janë për t’u larguar nga Kosova në vjeshtë.

Dhe, Donjeta (emri i vërtet) në shtator do të marrë rrugën drejt Amerikës – Los Angeles për projekte të reja që nuk janë të ditura.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here