Këngëtarja kosovare pozon me veshje provokative.

Era Istrefi është njëra ndër këngëtaret më të komentuara e të suksesshme në vend, por jo vetëm.  Me punën e palodhshme ajo ka synuar tregun internacional, duke bërë kështu të ketë sukses tash e disa vite.

Por ajo që komentohet më së shumti është paraqitja e këngëtares. Era vjen gjithmonë provokative por ashtu siç edhe i shkon, format e saja trupore bëjnë që ajo të duket shumë bukur. Se fundmi këngëtarja e hitit ‘Bon Bon’, ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

E veshur shkurt dhe provokues, Era ekspzon trupin e saj në super formë. Ndërsa me lëvizje provokeuse, ajo shfaqet super hot në fotografitë e fundit.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here