Modelja dhe ylli i televizionit Kejvina Kthella ka vazhduar pozat me bikine, bukuroshja shqiptare edhe kësaj radhe është paraqitur tepër me stil, teksa ka bërë një fotosesion në shkretëtirë.

E veshur me monokini ajo shfaq asetet e saj teksa si aksesorë ka një kapelë meksikane. Bukuroshja ka qenë aktive në ditët e fundit në rrjetet sociale duke pozuar vazhdimisht foto në bikine. Ajo nuk ka treguar për lokacionin se ku i ka bërë këto foto.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here