Këngëtari shqiptar, Devis Xherahu, së fundi ishte i ftuar në “E diell”.

Në këtë emision u zhvilluan shumë lojëra të ndryshme. Kësaj radhe atij iu kërkua që ta telefononte gruan e tij live gjatë emisionit dhe t’ia kërkonte divorcin.

Xherahu e pranoi sfidën duke thënë se bashkëshortja e tij e njihte atë dhe se do ta kuptonte se do të ishte shaka. Këngëtari e vazhdoi lojën derisa ndërhynë lojtarët e tjerë dhe filluan të qeshnin.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here