Këngëtarja kroate ua ‘heq’ trurin me pozat e fundit, e zhveshur merr vitaminën D (Foto)

Aktorja dhe këngëtarja kroate, Nives Celsius është mjaftë aktive në rrjete sociale, e sidomos në Instagram, nga ku së fundmi ua “hoqi” trurin me fotografitë super seksi.

Ajo nuk hezitoi të ua ngacmoj imagjinatën ndjekësve, ku edhe shfrytëzoi rastin të  i tregoj linjat e saja super seksi dhe jo të egzagjëruara. Nives pozoi e zhveshur në tarracë, kishte të veshura vetëm bikini të poshtme në formë tange.
“Wow”, “Gruaja më e bukur dhe e pashme në Kroaci”, “Lum ai që të ka”, “Bomba”, ishin vetëm disa nga komentet krahas fotografisë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *