Khloe Kardashian tregon figurën e saj të përsosur në bikinit e markës ‘Good American’

Më parë gjatë ditës, ajo i uroi vëllait të saj të vogël ditëlindjen e 34-të.

Orë më vonë, Khloe Kardashian u sigurua që të gjithë sytë ishin tek ajo me pozat joshëse të publikuara. 36-vjeçarja dhe bashkëthemeluesja e markës ‘Good American’ shfaqi belin e saj dhe këmbët e gjata.

Ajo dukej e mrekullueshme me pamjen tërheqëse, e cila përbëhej nga një palë bikini të ekspozuara.lajmi.net. Pamja me dy foto ishte stiluar me një dukje të tejdukshëm me ngjyrë të mbuluar veshur me  pjesët e markës së saj ‘Good American’. Khloe vuri në dukje mesin e saj të vogël dhe të pasmet ndërsa pozonte e ulur nga një guri me kënd.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *