Kida ndan fotografinë plot stil me veshjen ngjyrë rozë

Kida solli imazhin joshës në Instagram.

Këngëtarja shqiptare e njohur, Kida, tash e disa javë kishte vizituar Dubain. Ajo po qëndron aktive në rrjete sociale duke postuar foto dhe video të ndryshme në Instagram.

Kida së fundmi ka publikuar një fotografi në Instastory se ajo ka treguar se e kishte shijuar qëndrimin e saj atje mjaft shumë.

Kida pritet të sjellë bashkëpunimin e radhës me reperin gjerman i njohur si Samra.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *