Kida është prej këngëtareve më të dashura dhe sukseset e saj nuk kanë të ndalur.

Kohën e fundit Kida po shfaq imazhe me ngjyra pranverore, me ç’rast po duket për mrekulli, shkruan Kosovarja.

Me një set ngjyrë të gjelbër dhe qizme të verdha ajo duket mjaft atraktike.Kujtomë se Kida pak ditë më parë solli duetin T’du me Ledri Vula, ku po dëgjohet dhe komentohet mjaftë shumë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here