Tuna Sejdiu dhe Patris Berisha, kanë vendosur t’i japin edhe nga një herë një shans njëri-tjetrit.

Lajmin e kanë konfirmuar bruimet e emisionit “Prive”, të cilët i kanë cilësuar si të vërteta lajmet që po qarkullonin prej ditësh në mediat rozë për një ribashkim të mundshëm mes tyre.

Thuhet se Patrisi është duke qëndruar thuajse me kohë të plotë te Tuna në Shkup.

Përpara ndarjes, dyshja kanë jetuar së bashku në një apartament në Prishtinë. Ata janë prindër të dy djemve: Tianit dhe Zenit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here