Kourtney Kardashian dhe Travis Barker janë duke shijuar kohën më të ëmbël të jetës.

Disa ndjekës të TMZ, kanë kapur mat teksa dyshja po kalon një ditë të nxehtë në plazh ku Travis hidhet sipër Kourtney-t. Kourtney ishte pranë Travisit ku duart e tij ledhatonin këmbët e saj. Situata nisi të bëhej më romantike ku dyshja u nis për në vend për t’u freskuar.

Argëtimi buzë plazhit nuk është risi për çiftin pasi kemi pasur rastin t’i shohim shpesh në këtë rast. Travis kishte pikë pikëpyetje në rërë në tetor të 2021, duke mos thënë asnjë datë për martesë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here