Kourtney Kardashian sjell poza joshëse në bikini (Foto)

Blogerja e njohur është shfaqur provokuese në imazhet që ka publikuar.

Kourtney Kardashian shfaqi tiparet e saj joshëse duke postuar tri fotografi. Veshur me bikini ngjyrë ari vezulluese, 41 vjeçarja arriti të komentohet nga ndjekësit për dukjen e saj.

“Vendi im i lumtur”, ka shkruar në mbishkrimin e imazheve të shkrepura nga pishina.lajmi.net. Kourtney shihet se ka pozuar natyrale pa makijazh teksa është shfaqur edhe e lagur duke shijuar rrezet e diellit.

Ndryshe, përveç komenteve nga fansat dhe ndjekësit ajo mori një koment edhe nga i dashuri i saj Travis Barker. Rikujtojmë se, së fundi ish bashkëshorti Scott Disick i ka kërkuar ribashkim sërish në edicionin e fundit të show-t “Keeping UP With The Kardashians”.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *