Kryetari i Obiliqit, Xhafer Gashi, ka shprehur ngushëllime familjes së ish-gjimnazistes së shkollës “17 Shkurti” në këtë komunë, Magbule Gashi, e cila vdiq pas një sëmundje të rëndë.
Kreu i Obiliqit ka deklaruar se jo vetëm familja por i gjithë qyteti ka humbur një vajzë shembull.

“Jo vetëm familja por i gjithë qyteti i Obiliqit, humbi një vajzë të re shembull, të mençur, aktive dhe shumë punëtore e cila aktivitetin e saj për rininë e shtriu në organizatat rinore të Obiliqit”, ka deklaruar Gashi.

Postimi i plotë:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here