Shyhrete Behluli është njëra ndër këngëtaret më të dashura të muzikës popullore.

Në biznesin e muzikës ajo e futi edhe vajzën e saj, Engjëllushen. Nënë e bijë ato shpesh janë në qendër të vëmendjes së publikut dhe kjo gjë duket se po iu shijon.

Ani pse ka një kohë të gjatë se është pjesë e botë së muzikës, Shyhretja vazhdimisht ka sjellë këngë të reja për publikun e saj besnik, prandaj edhe është shumë e përfolur në shtyp. Në një fotografi të publikuar, përveç ngjashmërisë në pamje, Shyhretja dhe vajza e saj kanë zgjedhur të vishen thuajse njësoj. Por, cila po duket më bukur?

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here