Sezoni i parë i “Big Brother VIP”, padiskutim është më i suksesshmi.

Shumë personazhe të këtij ‘reality show’ përfituan e shumë të tjerë u “shuan”. E në episodin e parë të emisionit “Mirage”, u transmetuan materiale të shumta të përgatitura enkas për “Big Brother VIP”.

Kush u “shua” e kush i pa “hajrin” këtij ‘reality-show’ e treguan gazetari Vlorjan Halilaj, opinionisti Olti Curri dhe moderatorja Aulona Musta. Për ta dëgjuar deklaratat e plota, shikoni videon:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here