Leonora Jakupi mbetët njëra nga emrat më të njohur të muzikës në Kosovë.

Leonora është shumë aktive me publikimin e këngëve të reja dhe me postime në rrjete sociale. E siç duket këngëtarja dje, vikendin ka vendosur ta kaloj në qytetin e lindjes në Drenicë.

Ajo përmes “InstaStory” ka ndarë disa fotografi nga fshati i lindjes ku veshur kishte edhe disa rroba sportive. “Drenicë” ka qenë mbishkrimi i këngëtares në fotografi. Ndërsa veshja e saj sportive merr gjithë vëmendjen.

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here