Lindsey Pelas josh ndjekësit duke vënë në pah linjat trupore me të brendshmet e vogla

Lindsey Pelas ka ndarë disa foto në rrjete sociale.

Bukuroshja amerikane, e cila njihet mjaft shumë për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale. Ajo në llogarinë e saj në Instagram, publikon video dhe foto ku shihet me veshje që i theksojnë linjat trupore. Kështu ka vepruar edhe së fundmi, ajo solli pamje e veshur me të brendshme të cilat i vunë në fokus gjoksin e bujshëm asaj. Lindsey nuk mungoi as me poza provokuese ku theksonte linjat trupore për të cilat përflitet mjaft shumë.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *