Lorik Cana nis pushimet me familjen në Dubai

Ish-kapiteni i Kombëtares së Shqipërisë ka vendosur të kaloj disa ditë pushimi.

Lorik Cana bashkë me gruan e tij kanë vendosur të pushojnë duke zgjedhur një nga vendet luksoze i cili po vizitohet tejet shumë nga fytyra të njohura publike shqiptare

Lorik Cana postoi një fotografi nga atje teksa u pa duke shijuar detin dhe pranë mban vajzën. Tutje, edhe bashkëshortja e tij ka postuar një imazh derisa shijon rrezet e diellit.  Ndryshe, çifti po e kalojnë gjithë kohën së bashku duke iu përkushtuar më shumë familjes.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *