Marina Vjollca ka habitur sonte ndjekësit e saj.

Ajo doli e veshur me një fustan shumë elegant dhe bëri një video teksa ecte.

Por, gjëja që bie në sy është fakti se duke qenë se fustani ishte shumë i hapur, deri në pjesën e sipërme dhe dukej sikur moderatorja ishte pa të brendshme. Me këtë fustan, Marina do del në spektaklin ‘Klanifornia’ që do shfaqet nesër mbrëma

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here