Këngetarja e famshme Adelina Berisha, ka nisur t’i mbajë koncertet.

Ajo është rikthyer fuqishëm duke bërë për vete një publik të gjerë.

Famën dhe dashurinë që ndaj fansave, Adelinen po e gëzon në secilën paraqitje që e bën.

Dje ajo mbajti një koncert në Skenderaj dhe Drenas, ku shihet se janë grumbulluar qindra persona për ta parë atë dhe perfomancën e saj spektakolare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here