Megan Fox dhe Kourtney Kardashian pozuan ‘topless’ për SKIMS (Foto)

Ata sollën nxehtësinë për fushatën e fundit të veshjeve të Kim Kardashian.

Megan Fox dhe Kourtney Kardashian tashmë kanë marrë vëmendje për takimet e tyre të dyfishta me partnerët Machine Gun Kelly dhe Travis Barker.

Të mërkurën, marka e veshjeve të Kim Kardashian Skims publikoi fotografi të Megan dhe Kourtney duke pozuar me të brendshme të markës në një fotosesion të ri.

Në një fotografi që Fox shpërndau në Instagram, të dyja mund të shiheshin duke pozuar topless me të brendshme me bikini të markës me bel të lartë.

Llogaria zyrtare e Skims ndau gjithashtu fotografi të Fox dhe Kardashian duke u përqafuar dhe kafshuar në një mollë ndërsa mbanin byzylykë dhe të brendshme të zeza.


Fox dhe Kardashian, të cilët janë takuar me Machine Gun Kelly dhe Travis Barker, janë parë në takime të shumta dyshe së bashku gjatë vitit të kaluar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *