Manchester United ka kaluar në epërsi ndaj Brightonit, në kuadër të xhiros së 18-të në Premierligë.

Ishte sulmuesi Cristiano Ronaldo që arriti të shënoi gol pas plotë gjashtë ndeshjeve. Portugezi arriti të dribloi disa lojtarë dhe pastaj e dërgoi topin në rrjetë (51′). Për të parë golin: VIDEO

Rezultati momental është 1 – 0.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here