Ajo është shumë aktive dhe publikon me fansat imazhe e video të ndryshme.

Fjala është për këngëtaren e mirënjohur të skenës shqiptare, Mihrije Brahën, e cila përmes rrjeteve sociale vazhdimisht informon ndjekësit për më të rejat në jetë e karrierë.

Përkundër moshës meqë tani është 54-vjeçare, ajo kujdeset vazhdimisht për paraqitjet e daljet publike. Së fundmi këngëtarja po i kalon pushimet në bregdetin e Malit të Zi.

Nga atje, Mihrija kë publikuar disa foto goxha provokuese. Vetëm në bikini, ajo nuk ka hezituar ta ekspzojë trupin e saj joshës. Edhe pse ka kaluar të 50-tat, trupi i Mihrije Brahës po duket si i një vajzë 20 vjeçare.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here