Modelja amerikane ngrit temperaturat me videon e publikuar (Video)

Lindsey ka postuar në rrjete sociale.

Lindsey Pelas e cila njihet në rrjete sociale për linjat trupore që posedon ka postuar në rrjete sociale.lajmi.net. Bukuroshja është mjaft aktive në Instagram e cila publikon imazhe dhe video të ndryshme nga përditshmëria apo karriera si modele.

Së fundmi Lindsey solli pamje për fansat e saj ku nuk mungoi me poza provokuese si gjithnjë. Ajo shihet në veshjen e ngushtë e cila i theksonte format trupore për të cilat punon mjaft shumë në palestër. Videoja u pëlqye dhe u komentua pozitivisht mjaft shumë nga ndjekësit e modeles.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *