Java e ardhshme do të sjellë një rritje temperaturash në të dyja ekstremet duke bërë që të kemi temperaturat normale të stinës.

Edhe përgjatë ditës së hënë termometri do të shënojë sërish temperatura nën zero gradë sa i përket vlerave minimale, ndërkohë që dukë nisur nga e marta mbi të gjithë territorin do të kemi një mot të kthjellët dhe me temperatura normale të stinës, të cilat në vlerën maksimale do të arrijnë në 19 gradë.

Parashikimi i motit:

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here