Ramush e Anita Haradinaj, janë çifti i njohur i sferës publike, jeta private e të cilëve ka qenë mjaftë e perfolur.

Ramushi e Anita janë prindër të tre fëmijëve tashmë të rritur, dy djemve dhe një vajze që është kombinimi perfekt i mamit dhe babit.

Hana, është adoleshente tejet simpatike, por nuk e ka fare dëshirën për tu shfaqur shpesh në publik, shkruan “Kosovarja”.

Sjellim pak nga fotot e të bijës së ish Kryeministrit Ramush Haradinaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here