Ish-missi shqiptar u shfaq me nerva në një intervistë.

Kjo sepse jeta e saj private është diskutuar tejmase e madje shkrimet e ‘rrejshme’ e kanë shqetësuar.

Trejsi Sejdini ishte modele në një nga videoklipet më të pëlqyera të Don Xhon dhe të menjëhershme kanë qenë reagimet e njerëzve duke e bërë të lidhur me reperin kosovar. E ftuar në një evente mode në Tiranë, n’ZOOM e ‘rrëmbeu’ për pak minuta e cila nuk hezitoi të mbyll të gjitha thashethëmet që patën qarkulluar për këtë temë.

Shiko videon nga minuta 2:20. /nzoom

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here