Home ShowBiz Në moshën 52-vjeçe, Naomi Campbell shfaq format e shkëlqyera trupore nga pushimet

Në moshën 52-vjeçe, Naomi Campbell shfaq format e shkëlqyera trupore nga pushimet

Dhe Naomi Campbell dukej çdo centimetër si vogëlushja e plazhit teksa u zhvesh në bikini për një seri fotografish me shokun model Alton Mason të enjten.

Supermodelja, 52 vjeçe, shfaqi figurën e saj të bujshme të trupit në bikini dypjesëshe, shkruan DailyMail.

Nëna e një fëmije dukej e pabesueshme teksa tregonte figurën e saj trupore në një sërë fotografish, duke treguar fleksibilitetin dhe shkathtësinë e saj teksa hidhej në ajër.

Ylli i dizajnoi flokët e saj të zeza në valëzime të lirshme për ditën, ndërsa kishte vendosur edhe disa gjerdanë ari.

Alton, 24 vjeç – i cili bëri histori si modeli i parë mashkull me ngjyrë që ka ecur për ‘Chanel’ – gjithashtu dukej i pabesueshëm teksa shfaqte fizikun e tij të grisur me pantallona prej liri.

Dyshja kanë pushuar së bashku me themeluesin e PrettyLittleThing, Umar Kumani, i cili gjithashtu publikoi fotografi nga pushimet e tyre të mërkurën.

Kjo paraqitje e saj vjen pasi Naomi kohët e fundit u përball me kritika nga aktivistët e të drejtave të homoseksualëve për pranimin e organizimit të një shfaqjeje “spektakolare” të modës në Katar.

Burrat dhe gratë homoseksuale persekutohen në kombin arab ku homoseksualiteti konsiderohet jonormal dhe dënohet me tre vjet burg.

Organizata për të drejtat e njeriut Amnesty International ka thënë se gratë dhe njerëzit e komunitetit LGBT+ ‘vazhdojnë të përballen me diskriminim në ligj dhe praktikë’ në vend.

Naomi shpesh ka shprehur publikisht mbështetje për komunitetin LGBT+. Në vitin 2021, ajo u bashkua me një mori të famshëm në nënshkrimin e një letre mbështetjeje për komunitetin LGBT+ në Ganë.

Ajo një herë tha: “Nëse nuk do të ishin për burrat homoseksualë, unë nuk do të ekzistoja… Unë ua detyroj jetën time homoseksualëve. Është vetëm ajo me të cilën jam rritur. Është familja ime”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here