Numër i madh i të rinjve kanë aplikuar së fundi për t’u bërë pjesë e Forcës së Sigurisë së Kosovës.

Ministria e Mbrojtjes së fundi ka informuar se këtë të premte do të zhvillohet ceremonia e betimit të ushtarëve të rinj të Forcës së Sigurisë së Kosovës.Ceremonia parashihet të nis në ora 10:00, në kazermën e Komandës dhe Doktrinës në Ferizaj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here