Nicole Scherzinger pati një mosfunksionim të pafat të garderobës gjatë rrugës kur po shkonte në emisionin e Sherri Shepherd të mërkurën.

Këngëtarja 44-vjeçare dukej bukur me një fustan të zi të mbuluar me pika të vogla, por pamja u zhyt paksa më poshtë gjatë shëtitjes së saj nëpër qytetin e New Yorkut, duke zbuluar skajin e mbulesës së thithkave të saj.

Gjatë ndalesës së saj në emision, Nicole zbuloi se ajo kishte incizuar këngë të re në Londër pasi nuk ka publikuar një album të ri që nga viti 2014, shkruan DailyMail.

Nicole e ktheu trotuarin në pistën e saj personale duke treguar stilin e saj klasik.

Fustani i këngëtares kishte mëngë të shkurtra dhe të fryra dhe ishte pak i gërshetuar rreth mesit të saj me një brez të varur.

Pamja përfshinte gjithashtu një të çarë për të zbuluar këmbët e saj të tonifikuara, dhe ajo kishte veshur një palë taka të zeza për të ngritur lartësinë e saj.

Ajo i lidhi flokët e saj të zeza në stilin topuz, gjë që ndihmoi në vënien në pah të kornizës së syzeve të saj të mëdha të zeza dhe buzëve të kuqe të ndezura.

Sapo mbërriti në emisionin e Sherrit, Nicole ndërroi veshjen, duke veshur një fustan të mrekullueshëm të zi pa mëngë, i cili theksoi linjat e saj trupore.

Dy gratë biseduan për karrierën muzikore të Nicoles, të cilën ajo shpresonte ta nxiste së shpejti me publikimet e saj të ardhshme. /Telegrafi/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here