Një person ka rënë nga një objekt në Prishtinë në lagjen ‘Lakrishte’ në Prishtinë.

Sipas burimeve të lajmi.net nga vendi i ngjarjes, personi që ka rënë ka pësuar lëndime të rënda. Në vendin e ngjarjes kanë dalë policia dhe emergjenca, ndërsa viktima është dërguar menjëherë në spital.

Ne kemi kontaktuar me policinë e Kosovës, por të njëjtit ende nuk kanë dhënë detaje për rastin. Ne do të ju mbajë të informuar lidhur me këtë rast.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here