Naser Rafuna, është njëri nga aktorët dhe producentët më të njohur në vend.

Ai është krijuesi i seriali më të famshëm “Çka ka Shpija”, i cili ka shumë sezone që është transmetuar për audiencën besnike të tyre, shkruan ORAinfo.

E përveç që është themelues e producent, Naseri po ashtu luan edhe rolin kryesor të Xhek Sterës.

Në serial ka një rol shumë aktiv, por Naseri në jetën e përditshme është një bashkëshort dhe baba shumë i përkushtuar.

Shikoni se çfarë grua bukuroshe ka ai.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here