Flora Gashi është ndër këngëtaret më të preferuara ne vend.

Ajo është pjesë e skenës muzikore tash e një kohë të gjatë.

Flora Gashi është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku poston her pas here.

Në postimet e fundit që ka bërë në Instagram Flora duket kaq ndryshe, dhe duket se vitet për të paskan ndaluar.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here