Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Enca në vitin 2010

Enca hap arkivat, nuk do ta besoni si dukej ne vitin 2010

Këngëtarja Enca Haxhia duket se ka ndjerë mall për vitet e kaluara.

Ajo në Instagram së fundmi ka publikar disa fotografi në mesin e të cilave është edhe një e realizuar
në vitin 2010.

E ëmbel dhe e bukur duket se Enca ka qenë edhe atë kohë.

“Rakia” është projekti i fundit muzikor nga Enca Haxhia. Kënga e publikuar më 26 qershor deri tani ka arritur mbi 2 milionë klikime në Youtube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *