Shkenda Dubova është ndër këngëtaret me linjat me joshëse në trojet shqiptare.

Ajo vazhdon të jetë një ndër femrat më atraktive në vend, shkruan ORAinfo. E vetëdijshme për këtë ajo është goxha aktive në rrjete sociale. Se fundmi, këngëtarja ka publikuar disa foto shumë provokuese.

E ulur në shtrat dhe me veshje provokuese, ajo që bie në sy është se Shkenda në këto imazhe shfaqet pa riçipeta. Kaq joshëse nuk e kemi parë moti këngëtaren nga Gjilani.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here