Sonte do të zhvillohet meçi i madh mes Florian Markut dhe bokserit britanik Chris Jenkins.

Marku do të mundohet që t’i mbrojë titujt e tij IBF në peshat e lehta në boks, shkruan Periskopi.

Në këtë meç që është më i rëndësishmi i kësaj nate, janë të pranishëm rreth 3500 njerëz.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here